Expert Support for ASC

Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародної співпраці та розвитку Sida. Експерти Проєкту мають значний досвід у сфері покращення якості надання послуг в Україні та можуть надавати експертну підтримку широкому колу громад за їх зверненнями.

Кожен з нас наближає перемогу на своєму фронті. Так і працівники Центрів надання адміністративних послуг своєю невтомною енергією і стараннями підтримують всіх, хто звертається за допомогою в ЦНАП. Сьогодні ЦНАП стали Центрами турботи, допомоги, інформаційними та психологічними центрами. У той же час, при організації роботи у воєнний період, є ще багато питань на які швидко, без допомоги експертів, не завжди можна знайти відповідь.

Експерти проекту PROSTO мають досвід створення більше 1500 точок доступу до послуг. Працюючи безпосередньо з громадами, ми розуміємо місцеві відмінності та весь спектр особливостей роботи ЦНАП. І тому раді запропонувати працівникам ЦНАП консультаційну підтримку щодо покращення роботи та налагодження певних процесів у ЦНАП.

З якими питаннями Ви можете до нас звертатись?

  • консультація щодо надання послуг ВПО, послуг соціального характеру та інших груп послуг;
  • особливості надання адміністративних послуг на період дії воєнного стану – виклики, обмеження, можливості вирішення;
  • консультація щодо оптимальної моделі надання адміністративних послуг у ЦНАП;
  • моделювання оптимального навантаження на персонал ЦНАП;
  • типові документи роботи ЦНАП, зокрема в межах інтеграції послуг у ЦНАП;
  • взаємодія ЦНАП та СНАП – консультування та поширення досвіду налагодження співпраці в інших громадах;
  • ефективна організація роботи ЦНАП, ВРМ та територіальних підрозділів.

Після заповнення заявки на сайті, запит потрапляє до відповідального експерту Проекту. Експерт (-ка) зв’язуються з заявником, уточнюють запит та відразу надають первинну консультацію. За результатами опрацювання запиту надсилається письмова відповідь із пропозиціями вирішення питання.

Окрім цього, Проект працює як майданчик обміну досвідом – ми генеруємо найбільш актуальні питання від керівників ЦНАП у сфері надання адміністративних послуг та проводимо заходи, в межах яких спільно шукаємо відповіді на виклики.

Не втрачайте можливість зробити ЦНАП, в якому ви працюєте, ще кращим!

Будь ласка, введіть назву ОМС
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод