Training

1 грудня 2022 року. Вебінар «Базові правила безпечної роботи ЦНАП»

Мережа ЦНАП стикається сьогодні з безспрецедентними безпековими викликами, надаючи послуги для громадян в умовах воєнного стану. З іншого боку, зважаючи, що ціллю ворога стають зокрема і об’єкти цивільної інфраструктури, всі працівниці і працівники ЦНАП повинні володіти необхідними знаннями та навичками щодо безпечної роботи задля збереження життя свого та відвідувачів.

Інформація, що надаватиметься під час вебінару, має рекомендаційний характер.

Учасниками цього навчання можуть бути адміністратори ЦНАП; керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання; старости, залучені до надання послуг; представники суб’єкта надання адміністративних послуг.
 
Місце проведення: онлайн на платформі Zoom.
 
Реєстрація до 28 листопада 2022 року включно (може завершитись раніше у разі набору максимальної кількості учасників)
 

1-2 грудня 2022 року. Онлайн-тренінг «Соцмережі для інформування та комунікації в громаді»

Після повномасштабного вторгнення російських військ  сфера інформування та комунікації в громадах країни зазнала суттєвих змін. З одного боку, органи влади змушені були обмежити частину інформації, а з іншого - ставати більш ефективними для безпечного та швидкого  інформування жителів. В цій ситуації онлайн комунікація та соціальні мережі стають незамінним інструментом для органів влади громад.

Учасниками цього навчання можуть бути спеціалісти з інформування та звязків з громадськістю, які працюють в органах місцевого самоврядування та ЦНАП, інші особи, які відповідають за комунікації у громадах, та фахівці, які виконують суміжні функції.
 
Місце проведення: онлайн на платформі Zoom.
 
Реєстрацію завершено
 

6, 8 грудня 2022 року. Онлайн-тренінг «Ефективна комунікація та підвищення задоволеності відвідувачів ЦНАП як запорука успішної роботи. Ґендерні питання в контексті надання адміністративних послуг»

Ефективна комунікація з відвідувачами, ґендерна рівність, особливості надання адміністративних послуг соціально незахищеним категоріям населення та людям з інвалідністю – важливі наскрізні питання в роботі ЦНАП, особливо сьогодні, коли ЦНАП, окрім адміністративних, опікуються також гуманітарними питаннями в громаді.

Активні учасники тренінгу отримають сертифікат, що підтверджує підвищення кваліфікації обсягом 0,31 кредиту ЄКТС.

Учасниками цього тренінгу можуть бути адміністратори ЦНАП-початківці, керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання, старости, які залучені до надання послуг та/або роботи на ВРМ, працівники органів місцевого самоврядування, які безпосередньо надають адміністративні послуги чи беруть участь у їх наданні.

Місце проведення: онлайн (на платформі Zoom).

Реєстрація до 30 листопада 2022 року (може завершитись раніше у разі набору максимальної кількості учасників)

13 грудня 2022 року. Вебінар «Реєстрація актів цивільного стану»

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) є одними з найбільш затребуваних. Через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну також з’явилися певні особливості надання цієї групи послуг. Отже, працівники ЦНАП потребують актуальних знань та обміну досвідом для ефективної інтеграції цих послуг у ЦНАП та якісного їх надання.

Учасниками цього навчання можуть бути адміністратори ЦНАП; керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання; старости, залучені до надання послуг; представники суб’єкта надання адміністративних послуг.
 
Місце проведення: онлайн на платформі Zoom.
 
Реєстрація до 7 грудня 2022 року (може завершитись раніше у разі набору максимальної кількості учасників)