Новини

Гендерні аспекти адміністрування послуг в умовах війни – презентація дослідження

7 березня з 14:00 до 15:30 відбудеться онлайн-захід «Гендерні аспекти адміністрування публічних послуг в умовах війни», організований шведсько-українським проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».

На заході будуть представлені результати досліджень, проведених гендерними експертками, щодо адаптації роботи ЦНАП в умовах війни, з фокусом на ЦНАП малих та середніх громад України.

Юлія Савельєва, українська експертка з питань гендерної рівності SALAR International (проєкти PROSTO та DSP), презентує результати аналізу гендерного моніторингу діяльності ЦНАП після російського вторгнення.

Вікторія Саксбі, шведська експертка, співзасновниця агенції по впровадженню гендерної рівності, комунікацій та медіа HOPE Comms, представить рекомендації щодо надання послуг із застосуванням гендерно-чутливого та міжсекторального підходу, включно з потребами та пріоритетами персоналу.

У заході також візьмуть участь представники міжнародних проєктів, які презентують новації щодо гендерних паспортів та успішні практики впровадження гендерних підходів у процеси надання послуг. Будь ласка, реєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/3Y6h88q

Agenda-1.png