Новини

Відкрито прийом заявок на участь у Навчальній Платформі для керівників ЦНАП

Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» запрошує керівниць та керівників ЦНАП, які прагнуть розвивати свої професійні компетенції, на навчання та обмін досвідом у межах Навчальної платформи для керівників ЦНАП

2023_platforma.png

Керівниці(-ки) ЦНАП отримають практично орієнтовані знання, сформують уміння та навички щодо управління змінами, формування команди, тайм-менеджменту та підвищення персональної ефективності, опрацюють технології та практичні інструменти для підвищення ефективності функціонування ЦНАП та якості надання послуг, обговорять питання безпеки ЦНАП та, звичайно, спілкуватимуться один з одним, створюючи командну синергію для генерації відповідей на спільні виклики в умовах воєнного стану. Це вже друга Навчальна платформа для керівників ЦНАП, організована Проєктом PROSTO. 

Учасниками можуть бути керівники(-ці) функціонуючих ЦНАП. Реєстрація триває до 27 лютого 2023 року.  Дати та місце проведення: 2 місяці, 9 березня – 11 травня 2023 року, онлайн на платформі Zoom. 

Учасниці та учасники, які успішно опанують навчальну програму, отримають сертифікат, що підтверджує підвищення кваліфікації обсягом 1 кредит ЄКТС. 

Передбачається формування групи до 30 учасниць та учасників. У випадку подання більшої кількості заявок Проект залишає за собою право здійснити набір з урахуванням критеріїв, що зазначені нижче. Під час набору групи буде враховуватися:
  • мотивація,
  • наявність релевантного досвіду,
  • ґендерний баланс,
  • співвідношення керівників ЦНАП міських, селищних, сільських громад,
  • географічне різноманіття учасників Навчальної платформи.

Обов’язкова умова участі: наявність сертифіката(-ів) про проходження онлайн-курсів «Навички фахівця сучасного ЦНАП» та/або «Як створити сучасний ЦНАП» що доступні на «Дія. Платформа Центрів» https://center.diia.gov.ua/education. Сертифікат необхідно завантажити у відповідному полі форми реєстрації.

Детальна інформація щодо участі та форма реєстрації за посиланням.

За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.