Новини

Опитування щодо надання соціальних послуг через ЦНАП

 230223.png

Адміністративні послуги соціального характеру, особливо призначення субсидій є одними з найбільш затребуваних в Україні. У 2022 році відбулася зміна суб'єкта призначенням субсидій. Відповідні повноваження перейшли від органів соціального захисту населення до Пенсійного фонду України. 

Крім того, за припущеннями експертів, при зверненні за адміністративними послугами соціального характеру в громадян може виникати потреба в зверненні за соціальними послугами. Тож це питання потребує додаткового вивчення серед практиків.

Враховуючи зазначене, Проєкт PROSTO спільно з Всеукраїнською асоціацією об'єднаних територіальних громад запрошує посадових осіб ОМС (пріоритетно ЦНАП) пройти опитування щодо оцінки стану надання послуг з призначення субсидії у ЦНАП після зміни суб'єкта надання цих послуг, а також щодо можливості прийняття заяв на надання окремих соціальних послуг у ЦНАП.

Результати опитування дозволять зрозуміти реальний стан справ в зазначених сферах та підготувати відповідні пропозиції для органів влади. 
Посилання на опитування: https://docs.google.com/forms/d/1y2hiQc2Mrny2ar-zFzHdj8WOEbQdDeMPxyfst7jrp6A