Новини

SALAR висловлює підтримку та солідарність з народом України та лідерами територіальних громад

Шведська Асоціація місцевих влад та регіонів (SALAR) висловлює підтримку та солідарність з народом України та лідерами українських територіальних громад, у зв’язку з річницею вторгнення Росії в Україну.

“Минає рік з моменту незаконного вторгнення Росії в Україну. Сьогодні ми висловлюємо підтримку українському народу та лідерам українських територіальних громад. Боротьба України за свободу і демократію також є нашою боротьбою. Ми з великим жахом бачимо, як Росія порушує фундаментальні цінності демократії та свободи”, - Петер Даніельссон, Голова SALAR.

SALAR_P.jpg

Багато шведських політиків на місцевому та регіональному рівнях мають тісні контакти з лідерами українських  громад та підтримують їхню боротьбу за свободу та демократію. Через дочірню компанію SALAR International шведські муніципалітети та регіони підтримують українське громадянське суспільство, зокрема у співпраці з українською владою та територіальними громадами.

“Для SALAR було і залишається важливим залишатися солідарними з українським народом та не зупинитися на символічних жестах. Ми підтримуємо українське громадянське суспільство зараз і, звісно, продовжуватимемо це робити”, – Петер Даніельссон.