6 червня 2023 року. Вебінар «Паспортні послуги»

Через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну зазнало змін законодавство в паспортній сфері, а отже працівники ЦНАП потребують актуальних знань, роз’яснень та обміну досвідом.

 

Мета, очікуваний результат

Надати учасницям та учасникам вебінару актуальні теоретичні знання та практичні навички щодо застосування спеціального (тематичного) законодавства у сфері надання адміністративних послуг соціального характеру.

Обговорити практичні проблеми, з якими щоденно зіштовхуються працівники ЦНАП та питання надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення, забезпечити обмін досвідом між практиками щодо їх вирішення. 

Учасники та учасниці вебінару застосовують отримані знання та навички в щоденній роботі, покращують доступність та якість надання адміністративних послуг соціального характеру.

 

Про що цей вебінар

Учасники та учасниці вебінару отримають актуальні знання про:

  • оформлення та видача паспорта громадянина України у формі ID-картки;
  • оформлення та видача паспорту громадянина України для виїзду за кордон;
  • організацію надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки.

           

Хто може брати участь

  • адміністратори ЦНАП
  • керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання

 

Умови участі

Вебінар відбудеться у робочий час. Важливо, щоб учасники були готові та мали погодження керівництва на участь у ньому. Для участі необхідно подати заявку та отримати підтвердження реєстрації.

            

Дата та час проведення вебінару

6 червня 2023 року з 14:00 до 16:00 год.

Реєстрація до 31 травня 2023 року

 

Формат проведення вебінару

Онлайн, вебінар проводиться на платформі Zoom. Для участі кожному учаснику необхідно зареєструвати персональний акаунт та забезпечити якісний зв'язок (пристрій з підтримкою відео (вебкамера чи камера смартфона), аудіо (колонки чи навушники), тощо).

 

            За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зареєструватися

PROSTO тренінги – поширені запитання

Як зареєструватись на тренінг?

Реєстрація на оголошені тренінги відбувається індивідуально через форму на сайті та передбачає, що кожен охочий реєструє себе особисто. Щонайменше за тиждень для офлайн-тренінгів та за три робочих дні для онлайн-тренінгів на пошту зареєстрованим учасникам надсилається інформація про статус заявки. Особам з цільової аудиторії навчання, яким проект підтверджує участь, надсилається Програма навчання і деталі місця/часу проведення.