9 березня – 11 травня 2023 року. Навчальна платформа для керівників ЦНАП

Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» запрошує керівниць та керівників ЦНАП, які прагнуть розвивати свої професійні компетенції, на навчання та обмін досвідом у межах Навчальної платформи для керівників ЦНАП.

 

Мета, очікуваний результат

Створити майданчик для здобуття нових знань та навичок, обміну досвідом, підвищити ефективність роботи керівника та команди ЦНАП.

Керівники та керівниці ЦНАП отримають нові знання, сформують уміння та навички щодо впровадження змін та інновацій, тайм-менеджменту, формування команди і підвищення персональної ефективності; покращать обізнаність щодо правил безпечної роботи ЦНАП, методик підтримки психоемоційного стану, стресостійкості для роботи з командою і відвідувачами та, звісно, спілкуватимуться один з одним, створюючи командну синергію для генерації відповідей на спільні виклики воєнного часу.

  

Формат

Навчальної платформи передбачає онлайн-участь у тренінгах, вебінарах та зустрічах, роботу над індивідуальним завданням у межах «Лабораторії змін», консультації тренерів та експертів Проєкту. Підсумкова зустріч попередньо запланована офлайн (остаточне рішення буде прийняте ближче до дати проведення заходу).

 

Тривалість навчання

2 місяці, з 9 березня по 11 травня 2023 року 

Учасниці та учасники, які успішно опанують навчальну програму, отримають сертифікат, що підтверджує підвищення кваліфікації обсягом 1 кредит ЄКТС.

Програма включає такі навчальні блоки:

Тренінговий курс «Ефективний керівник ЦНАП»

 • ЦНАП сьогодення і особистість керівника
 • Робочий день керівника ЦНАП: персональна ефективність в умовах війни
 • Команда ЦНАП: підтримуємо ефективність
 • Управління змінами. Шлях до успіху в умовах непередбачуваності
 • Лабораторія змін (впровадження новацій учасниками в своїх ЦНАП)

Вебінар «Базові правила безпечної роботи ЦНАП»

Зустріч з психологічної підтримки керівників ЦНАП

Актуальні зміни законодавства у сфері адмінпослуг

Успішні – успішним: зустріч з обміну досвідом 

 

Хто може брати участь

Керівниці(-ки) функціонуючих ЦНАП. Передбачається формування групи до 30 учасниць та учасників. У випадку подання більшої кількості заявок Проєкт залишає за собою право здійснити набір групи з урахуванням критеріїв, що зазначені нижче.

Під час набору групи буде враховуватися:

 • мотивація;
 • наявність релевантного досвіду;
 • ґендерний баланс;
 • співвідношення керівників ЦНАП міських, селищних, сільських громад;
 • географічне різноманіття учасників Навчальної платформи.

Обов’язкова умова участі: наявність сертифіката(-ів) про проходження онлайн-курсів «Навички фахівця сучасного ЦНАП» та/або «Як створити сучасний ЦНАП» що доступні на «Дія. Платформа Центрів» https://center.diia.gov.ua/education. Сертифікат необхідно завантажити у відповідному полі форми реєстрації.

Як подати заявку

Заявки приймаються до 27 лютого 2023 року (включно).

Щоб стати учасником Платформи необхідно попередньо зареєструватися та отримати підтвердження про участь від організаторів. Просимо завантажити в формі реєстрації у відповідному полі розпорядження голови громади про призначення Вас керівником ЦНАП, сертифікати та коротко описати Вашу мотивацію для участі. 

 • протягом 28 лютого – 6 березня Проєкт опрацює подані заявки
 • до 8 березня повідомимо результати усім кандидатам
 • навчання розпочинається 9 березня

Навчання відбувається в робочий час. Важливо, щоб учасники були готові та мали погодження керівництва на участь у ньому. 

 

За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

PROSTO тренінги – поширені запитання

Як зареєструватись на тренінг?

Реєстрація на оголошені тренінги відбувається індивідуально через форму на сайті та передбачає, що кожен охочий реєструє себе особисто. Щонайменше за тиждень для офлайн-тренінгів та за три робочих дні для онлайн-тренінгів на пошту зареєстрованим учасникам надсилається інформація про статус заявки. Особам з цільової аудиторії навчання, яким проект підтверджує участь, надсилається Програма навчання і деталі місця/часу проведення.