Законотворча діяльність

Ми підтримуємо вдосконалення законодавства та державних політик, щоб покращити доступність та якість адмінпослуг у громадах

 
Що ми робимо

Експерти Проєкту виявляють законодавчі проблеми, з якими стикаються громади під час організації надання послуг у ЦНАП, проводять їх аналіз та пропонують шляхи вирішення. Ми працюємо, щоб під час прийняття рішень, які стосуються надання послуг в Україні, був почутий голос територіальних громад на національному рівні.

 

Як ми робимо

Наші експерти аналізують законодавство, наявні практики, проводять публічні консультації для обговорення політик у сфері адміністративних послуг, надають консультації та експертну підтримку для уряду та парламенту.   

 

Пріоритети роботи 
  • Ми формуємо дискусійну платформу для стейкхолдерів, щоб відкрито обговорювати питання політики у сфері адміністративних послуг. Особливо акцентуємо на діалозі між територіальними громадами та центральними органами влади.
  • Ми допомагаємо долати законодавчі та відомчі бар’єри для інтеграції послуг у ЦНАП. Зокрема, посилюємо подальшу передачу місцевій владі повноважень з надання базових послуг, включаючи забезпечення доступності послуг після укрупнення громад.
  • Ми консультуємо щодо прозорості та обґрунтованості адміністративних зборів, забезпечення доступності до «фізичних» та цифрових адмінпослуг.

 

Корисні посилання